fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Sodybos Molėtuose tik turtingiesiems?

Sodybos Molėtuose – nekilnojamasis turtas vaizdingose vietovėse visada buvo prabangos prekė, taip pat ir didelė investicija.  Lietuvoje yra keletas rajonų, kuriuose šis nekilnojamas turtas yra ypač vertingas, nors ne visada dėl gamtinių išteklių. Lietuvoje nuo seno Druskininkai buvo prestižinė vieta, tačiau per pastaruosius 20 metų tokiomis prestižinėmis vietomis tapo ir Molėtai.

sodybos moletuose

Nekilnojamasis turtas – sodybos molėtuose

Sodybos Molėtuose kainuoja tikrai daug. Daug brangiau, nei kur nors Biržuose, Naujojoje Akmenėje ar Kupiškyje. Visa Lietuva turi kuo pasigirti, tačiau kai pusę rajono ploto užima ežerai, o 30% – miškai, daugiausiai pušynai, susimąstyti tikrai verta. Dėl to Molėtų rajone greitai gali nebelikti vietinių gyventojų, nes dauguma sodybų vaizdingose vietose yra parduodamos turtingiems vietos verslininkams arba iš Vilniaus atvykusiems žmonėms.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sodybų katalogą.

Sodyba Molėtuose kainuoja apie 70-300 tūkstančių litų priklausomai nuo vietovės, privažiavimo ir pačios sodybos būklės. Jei sodyba naujai suręsta, kainos gali peršokti ir milijoną litų. Vietiniai žmonės, kurie neišvyko į miestą, dabar gali pasijausti tikrais turtuoliais, nors prieš keliasdešimt metų čia buvo žemės iškasenomis garsėjantis rajonas, be didelės pramonės ir su dviem dešimtimis tūkstančių gyventojų. Dabar žmonės grįžta į šį nuostabų gamtos kampelį bent vasarą, nes dalis naujųjų savininkų sodybas perka tik vasarojimui ir savaitgalio praleidimui.

Verslumas

Kai kurios sodybos Molėtuose ir miesto apylinkėse yra perkamos verslui vystyti – pobūviams ir kaimo turizmui. Kol kas ši sritis Lietuvoje klesti, nes kaimo turizmas yra tai, kuo galime didžiuotis ir girtis prieš užsieniečius, atvykstančius į mūsų šalį. Tokios kaimo sodybos Molėtuose siūlo daugiau paslaugų nei šventinės salės nuoma. Lietuviams nėra didelės egzotikos žvejoti ežere, pačiam irstytis valtimi, pasivažinėti su arklio traukiamu vežimu, pasikarstyti po medžius, tačiau užsienio svečiams šios atrakcijos yra vertos tikrai nemažai, nes savo megapoliuose jie negali gauti tokių paslaugų. Dėl to sodybos su atrakcijomis uždirba gana nemažai ir išlaiko aukštą paslaugų kokybę.

Sodyba Molėtuose yra didelė investicija. Pastebima tendencija, kad miestiečiai vis labiau ir labiau vertina Lietuvos kaimą ir poilsį jame. Akivaizdu, kad poilsio paslaugų rinka ateityje vystysis dar labiau, todėl dabar įsigijus nekilnojamojo turto, po kelių metų bus galima gauti nemažai pelno. Sodyba Molėtuose gali tapti kur kas patikimesniu indėliu, nei banke. Ne kiekvienos sodybos Moletuose laukia šviesi ateitis, nes su jomis reikės nuolatos dirbti, investuoti. Nenorinčių ar negalinčių to daryti gali investicija ir nepradžiuginti, nes už sulūžusią sodybą ateityje niekas nenorės mokėti milijonų.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings