fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Parduodami sklypai kaime

Miestas uždusintas šilumos mokesčių, tad natūralu, kad ne viena vilniečių šeima realiai svarsto galimybę persikelti į netoli sostinės esančias kaimo vietoves. Netoli reiškia ir 20 ir 30 ir net 50 kilometrų. Toks atstumas nėra baisus kas rytą važiuoti į darbą automobiliu, nes kelionė trunka vos 20-30 minučių. Kaimo vietovėse aplink Vilnių yra nuolatos parduodami sklypai (ir gana brangiai), tad gyvenimas kaime, atrodo, tampa prabangos dalyku. Parduodami sklypai kaime – kodėl nepradėti ieškoti dabar?

parduodami sklypai kaime

Molėtų rajonas ir parduodami sklypai kaime

Kokie dar privalumai gyvenant kaime? Jų yra nemažai ir įvairiose srityse. Pavyzdžiui, kaimo vietovės, nesvarbu, ar Vilniaus, ar Molėtų rajone, dažnai yra įsikūrusios šalia vandens telkinių ir miškų. Oras čia grynas ir gaivus, o naktimis matomos žvaigždės. Deja Vilniaus miegamajame rajone gyvenantys žmonės tuo pasididžiuoti negali. Pastebėkite, Molėtų rajone parduodami sklypai yra dažniausiai bent 1000 metrų atstumu iki kokio ežero ar miškelio. Šis gamtos faktorius yra labai svarbus, tad už jį ir imama didesnė kaina.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sklypų katalogą.

Maža bendruomenė yra kitas didelis privalumas. Parduodami sklypai kaimuose, kur netoliese gyvena vietiniai žmonės. Budri kaimyno akis iš karto atkreipia dėmesį į nepažįstamą automobilį ar žmogų, besisukinėjantį aplink namus. Aišku, gali būti sunku dėl privatumo, nes viena iš kaimo pramogų yra apkalbos, tačiau dažniausiai jos ne piktybinės, ir daro gyvenimą linksmesnį. Maža bendruomenė yra labai svarbu, ypač ištikus nelaimei, nes aplinkiniai žmonės dažnai neatsisako padėti, užjaučia, kartu išgyvena. Tokio šilto bendravimo mieste seniai nebuvo. Kai kuriuose daugiabučiuose namuose kaimynai vienas kito nepažįsta net pragyvenę toje pačioje laiptinėje 10 metų.

Švietimas

Kaimo mokyklos – nedidelės, o tai labai gerai vaikams. Tiesa, geriau tėvams, kurie gali būti tikri, kad jų vaikai gaus pakankamai dėmesio per pamokas – kur kas daugiau, nei kurios nors Vilniaus vidurinės ar pagrindinės mokyklos 7F klasėje, kurioje mokosi 25 vaikai. Mokymosi programa visur vienoda, o dėmesio sulaukia kiekvienas vaikas. Taip pat vaikai turės ką veikti, nes lakstyti po laukus ir miškus kur kas geresnis užsiėmimas, nei tarp kieme stovinčių automobilių. Judri aplinka padeda vaikams išvengti nutukimo, kas dabar ypač labai svarbu, kai populiariausias laisvalaikis tapo kompiuteris.

Molėtų rajone parduodami sklypai kaimuose ir miesteliuose turi visas šias teigiamas savybes. Maža to, čia visur veikia internetas, todėl bendravimo galimybės išlieka lygiai tokios pačios, kaip ir sostinėje. Vienintelis minusas – nevažinėja taksi, bet pasikeitus gyvenimo būdui be jo galima apsieiti – tereikia tik turėti gerus kaimynus, kurie sutiks vidury nakties nuvežti į oro uostą, ar paviešėjusį pas draugus Vilniuje parvežti namo. Gyvenimas kaime reiškia kokybiškesnį gyvenimą, kuriame yra vietos nuostabiai gamtai, fiziniam darbui ir aktyvumui, grynam orui, ekologiškam maistui, nuoširdžiam bendravimui. Kaime parduodami sklypai būtent tokiems žmonėms, vertinantiems tikrą gyvenimą.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings