fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Sklypas prie ežero Molėtų rajone

Molėtai – ežerų kraštas. Molėtų rajone yra 231 ežeras – daugiau nei 8% visų Lietuvos ežerų. Nors Molėtų rajono ežerai į didžiausių dešimtuką ir nepatenka, jų gausa atperka viską. Molėtų rajonas savo plotu nėra didelis, todėl dauguma ežerų apylinkių yra gyvenamos. Molėtų rajono kaimai įsikūrę nuostabaus grožio vietovėse su priėjimu prie vandens. Dėl to šis rajonas yra labai mėgstamas ne tik poilsiautojų, bet ir nekilnojamo turto pirkėjų ir pardavėjų. Sklypas prie ežero Molėtų rajone – puiki investicija!

Sklypas prie ežero Molėtų rajone

Sklypas prie ežero Molėtų rajone

Nedidelis sklypas prie ežero Molėtų rajone dažnai kainuoja tiek pat, kiek 1-2 kambarių butas Vilniuje, nuo kurio iki Molėtų tėra tik 60 kilometrų ir vos 40 minučių kelio automobiliu. Sklypai prie ežero parduodami tiek pavienių vietinių gyventojų, tiek NT agentūrų naudojant įvairias priemones – skelbimus vietinėje spaudoje, paprasčiausius ranka rašytus skelbimus, kabinamus ant vietinės parduotuvės sienos ar stulpo prie bažnyčios, taip pat sklypai prie ežero parduodami ir internetu.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sklypų katalogą.

Perkant būtina įsitikinti, kad sklypas prie ežero turi visus dokumentus tvarkingus. Molėtų rajone yra net keli draustiniai, tad jei sklypas prie ezero yra vieno iš jų teritorijoje, galioja įvairūs statybos ir žemės ūkio veiklos draudimai. Esant nesutvarkytiems dokumentams naujojo savininko laukia kryžiaus keliai ir daug papildomų išlaidų, tvarkantis dokumentus, ypač, jei jis ne vietinis. Dėl to reikia gerai pasvarstyti dėl sklypo dokumentacijos.

Papildoma svarbi informacija

Kitas svarbus momentas, į kurį reikia atkreipti perkant sklypą su vaizdu į ežerą, yra priėjimas prie ežero. Sklypo riba gali pasibaigti vos už kelių metrų nuo vandens, todėl naujajam savininkui gali būti užkirstas kelias prieiti prie ežero, maudytis ar žvejoti. Jei sklypas yra toliau nuo ežero, rekomenduotina pasidomėti, kas yra kaimyninių sklypų savininkai – gal pavyks susitarti dėl bendro paplūdimio įrengimo ir naudojimosi, lieptelio pastatymo ar valties? Šie momentai atrodo nesvarbūs, bet lemia labai daug apsigyvenus prie ežero. Jei kaimynas nėra sukalbamas, poilsis gali tapti stresu ir problemomis.

Dažnas verslo modelis

Sklypai prie ezero labai dažnai būna išpirkti vietinių ūkininkų ir verslininkų, kurie verčiasi kaimo turizmu – ant ežero kranto stato pirtis, pobūvių sales, sutvarko sodus, įrengia pasivaikščiojimo takus, vaikų žaidimo aikšteles, taip pat teikia įvairias paslaugas. Prieš įsigydami sklypą su mintimi, kad galėsite savo pirtį nuomoti kitiems žmonėms, pasidomėkite, ar tokiai veiklai reikalingas ūkininko pažymėjimas ar kokios licencijos. Labai daug sklypų vaizdingose vietose savininkų susidūrė su įvairiais „nenumatytais“ mokesčiais ir tvarka, kuri apkartino jų gyvenimą ir verslą.

Gerai pasvarstykite, ar sklypas prie ežero yra tikrai vertas tų pinigų, kurių prašoma. Jei matote kokių nors trūkumų, pasinaudokite jais derėdamiesi dėl galutinės kainos.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings