fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Kodėl verta nekilnojamąjį turtą parduoti ar pirkti per brokerius?

Nepaisant to, kad nekilnojamasis turtas yra laikomas viena geriausių investicijų, tačiau greičiausiai esate pastebėję, kad kai kurios iškabos „Parduodu sklypą“ stovi metai iš metų, o žemės sklypas niekaip nenuperkamas. Taigi, kyla elementarus klausimas kodėl parduoti ar pirkti per brokerius? Gal žemės sklypas yra geografiškai nepatogioje vietoje? o gal turi kažkokių, mums nematomų „ydų“? o gal paprasčiausiai pardavėjas netinkamomis priemonėmis bando jį „prastumti“? Tad, jei nusprendėte parduoti savo nekilnojamąjį turtą ir tai norite padaryti kuo greičiau, vertėtų pasvarstyti apie bendradarbiavimą su nekilnojamojo turto brokeriu.

Taip, brokerio paslaugos yra mokamos, tačiau niekaip neparduodamas, stovėdamas, trūnydamas ar žolėmis apaugęs jūsų nekilnojamas turtas taip pat piniginės nepapildys. Be to, jei esate visiškai „žalias“ nekilnojamojo turto srityje tai galite susidurti su elementariomis problemomis tokiomis kaip objektyvus turto kainos įvertinimas. Pavyzdžiui, sklypai Molėtuose ir kokiuose nors Degučiuose savo kaina gali visiškai skirtis, todėl įsitikinimas, kiek verta jūsų žemė ir reali jos vertė rinkoje gali skirtis kaip diena ir naktis, o tai tik dar labiau apsunkins pardavimo procesą. Tad, nekilnojamojo turto brokeris gali padėti objektyviai įvertinti, kiek parduodami sklypai realiai verti ir kiek galite užsidirbti iš jų pardavimo.

Kodėl parduoti ar pirkti per brokerius?

Tiesa, nekilnojamojo turto brokeriai tarpusavyje glaudžiai bendradarbiauja. Iš esmės pradėjus dirbti su vienu, jūsų turto pardavimo rūpinsis keletas brokerių, todėl tikimybė, kad parduodamos sodybos, žemės sklypai ar kitas nekilnojamas turtas jums greičiau atneš naudos, yra didesnė. Be to, nekilnojamojo turto brokeriui yra gerokai lengviau prisibelsti į potencialaus pirkėjo durims nei jums. Kadangi daugelis profesionalių brokerių naudojasi savo asmenine bei MLS – uždara duomenų baze. Bazė, kurioje brokeriai tarpusavyje keičiasi informacija apie rimtus, motyvuotus bei galinčius nupirkti turtą pirkėjus. Tai ypač aktualu jei parduodami nestandartiniai nekilnojamo turto objektai, pavyzdžiui, parduodami sklypai prie ežero greičiau ras savo pirkėją, kadangi sistemoje brokeriai gali greičiau aptikti žmonės, suinteresuotus tokiu pirkiniu.

Beje, nekilnojamojo turto brokeriams yra gerokai lengviau naudotis marketingo priemonėmis virtualioje erdvėje. Juk kartais tiesiog nepakanka skelbimu portale patalpinti skelbimą, kad parduodami sklypai su ežero pakrante.
Be to, brokerių paslaugos puikiai tinka, jei esate užsiėmė žmogus, kadangi nekilnojamojo turto specialistas realiai viską padaro už jus. Pradedant sutarties sąlygų suderinimu, sandorio saugumu ir baigiant pirkėjo suradimu.

Tiesa, pasirinkite tik profesionalų ir patyrusį brokerį, išsiaiškinkite jo siūlomas sąlygas, palyginkite, kuo jis yra pranašesnis už savo konkurentus. Būtinai pasidomėkite jo reputacija, paklauskite, kas jo klientai. Dėl brokerio neprofesionalumo ar patirties stokos jūsų NT gali ilgai užsistovėti „nepajudinamas”. Žinoma, bloga patirtis ilgai išlieka atmintyje, tačiau tinkamai pasirinktas brokeris visada jums parinks geriausią finansinį sprendimą.+

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings