fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Klaidingos nuomonės, stereotipai apie NT brokerių darbą

Taip, nesunkiai galima rasti galybę pasakojimų apie nesąžiningus nt brokerių darbus, kurie skatinami godumo, suteikia nekokybiškas paslaugas klientui. O daugeliu atvejų gyvenime, žmonės linkę prisiminti blogą patirtį nei gerą. Blogiausia tai, kad vienas šaukštas deguto sugadina visą medaus statinę ir neigiama patirtis virsta mitais ir stereotipais, kurie nekilnojamojo turto brokerių specialybei sukuria neigiamą įvaizdį. Tad, šiame straipsnyje pabandysime paneigti tris labiausiai visuomenėje paplitusius ir įsišaknijusius stereotipus apie NT brokerių darbą.

Stereotipas Nr. 1:

Norint sėkmingai parduoti nekilnojamąjį turtą nereikia brokerių pagalbos

Taip, kad galite parduoti savo nekilnojamąjį turtą pats tuo niekas neabejoja, tačiau kyla klausimas ar tai padarysite išties sėkmingai. Jei niekada nesate pirkęs ar pardavinėjęs nekilnojamojo turto tai tikėtina, kad iškaba su užrašu „Parduodu sklypą“ ties jūsų žemė kabės pakankamai ilgai. Profesionalūs brokeriai aiškina, kad viskas nėra taip paprasta kaip atrodo, nes įdėti skelbimą, kad yra parduodami sklypai sudaro tik 10 proc. viso darbo. Gerokai svarbiau, kad tinkamai nustatytumėte realią rinkos kainą, o tai padaryti trukdo ne tik menkos nekilnojamojo turto žinios, bet ir emocinis subjektyvumas, kadangi daugelis norėtų gauti gerokai daugiau nei žemės sklypas išties yra vertas. Be to, tikėtina, kad nt brokerių vedamos derybos su potencialiu pirkėju bus gerokai rezultatyvesnės ir netruks šimtą ir vieną dieną.

Stereotipas Nr. 2:

Parduoti nekilnojamąjį turtą be tarpininkų gerokai pigiau

Taip, visai nepriklauso nuo to perkate ar parduodate turtą – už NT brokerių paslaugas teks susimokėti. Ši suma kartais būna pakankamai nemaža, tačiau atminkite, kad jūs mokate už visą paslaugų paketą. Brokeris nustato, kiek išties verti parduodami sklypai prie ežero, žemės sklypai ar kiti nekilnojamojo turto objektai, reklamuoja jūsų nekilnojamąjį turtą ir intensyviai ieško klientų. Todėl būtina realiai įvertinti, kiek jūs, norėdami parduoti savo žemės sklypą , išleistumėte pinigų reklamai (jau aptarėme, kad vien skelbimo nepakanka), kiek brangaus savo laiko sugaištumėte klientų paieškai ir galų gale kokiais kanalais juos pasiektumėte. Nekilnojamojo turto brokeriai turi specialias uždaras duomenų bazes, kuriose paprasčiau randami patikimi ir motyvuoti pirkėjai, o tai ypač pravartu, jei parduodami sklypai su ežero pakrante, turistinės sodybos ar kiti „nekasdieniai“ nekilnojamo turto objektai. Tad, gerai pagalvojus išleisti pinigai nekilnojamojo turto brokerio paslaugoms atsipirks gerokai greičiau, nei tuomet, jei bandysite paduoti nekilnojamąjį turtą savarankiškai.

Stereotipas Nr. 3:

Nekilnojamojo turto brokeris sumažina kainą ir tada parduoda

Jei žemės sklypai Molėtuose prieš metus buvo pigesni tai naivoka būtų tikėti, kad šiemet jų kaina nekis. Tačiau nekilnojamojo turto kainas diktuoja ne brokeris, o rinka, kuri kaip linksmieji amerikietiški kalneliai nuolat svyruoja. Tad, parduoti galima tik už rinkos kainą. Tad, baimintis, kad jūsų NT Molėtuose ar kitame Lietuvos kampelyje bus parduotas per pigiai nereikia, nes konkurencija viską sudėlioja į savo vietas ir kartais nenumuša, o pakelia kainą.

Taigi, nekilnojamojo turto brokeriai nėra pabaisos, kurie gąsdina savo klientus su „į save užriestais nagais“. Jų darbas padėti jums parduoti savo nekilnojamąjį turtą už geriausią kainą. Aišku, kaip ir už kiekvieną darbą reikis susimokėti, tačiau gerai pasvarsčius visus „už“ ir „prieš“, galima teigti, kad naudodamiesi nekilnojamojo turto brokerių paslaugomis sutaupysite ir laiko, ir nervų, o jūsų turtas ilgai nestovės be jokios naudos.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings