fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Parduodamos sodybos Molėtų rajone

Didmiesčio gyventojai svajoja labai apie žemiškus dalykus. Baigėsi svajonės apie skridimą į kosmosą, arba keliones aplink pasaulį. Dabar vilniečiai svajoja apie nuosavą sodybą netoli Vilniaus, kurioje galėtų gyventi arba bent jau vasaroti, o kas dieną važinėti į sostinėje esantį darbą. Keista svajonė, tačiau matant, kaip sparčiai parduodamos sodybos Molėtų rajone, ji nebeatrodo tokia nereali. Kodėl Molėtų rajonas, o ne Širvintų arba Švenčionių? Molėtų apylinkės yra labai gražios, jose daugybė ežerų, vietovė labai miškinga, pramonės nėra, reiškia oras čia grynas. Gamta labiausiai traukia miestiečius, pavargusius nuo smogo ir dulkių didmiestyje, nuo milijono automobilių ir rūkstančių kaminų, nuo beprotiško tempo.

parduodamos sodybos Molėtų rajone

Parduodamos sodybos Molėtų rajone šalia ežerų

Sėkmingai parduodamos sodybos Moletu rajone ne vien tik šalia ežerų, bet ir kiek atokiau, mat miestiečiai vis labiau atranda ne Turkiją ar Egiptą, bet lietuvišką kaimą, kuriame galima pailsėti ne prasčiau, nei tolimose pietų šalyse. Todėl ne nuostabu, kad nemažai sodybų yra nuperkama ne nuolatiniam gyvenimui, o tik vasarojimui, asmeninių švenčių šventimui, ramiems savaitgaliams toli nuo miesto triukšmo.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sodybų katalogą.

Tenka pastebėti, kad parduodamos sodybos Moletu rajone yra kiek brangesnės, nei kituose rajonuose. Tai natūralu, nes jos dažniausiai yra netoli vandens telkinio ar miško, todėl kaina padidėja už kraštovaizdį. Žemė Molėtuose nėra itin derlinga. Ne veltui ir pavadinimas kilęs nuo molio, kuriame paprastai sunku žemės ūkiu verstis. Galbūt todėl kraštovaizdis sudaro didesnę kainos dalį. Kitas faktorius – galimybė imtis verslo tokios vaizdingose vietose įsikūrusiose sodybose. Tai irgi padidina parduodamos sodybos Molėtų rajone kainą.

Molėtai nuo Vilniaus yra nutolę vos per 60 kilometrų, o tai yra labai nedidelis atstumas sostinės mastais. Iš Vilniaus į Molėtus automobiliu galima nuvažiuoti per 40 minučių. Tai tikrai nedidelis laiko tarpas, nes vilniečiai tiek kas rytą sugaišta kamščiuose. Automobilio kuro sąnaudos irgi panašios, nes važiavimas 90-100 km/h greičiu yra laikomas ekonomišku, kai automobilis suvartoja optimaliausią kiekį degalų. Stovint kamštyje degalų sąnaudos paprastai būna kur kas didesnės, taigi 10-15 kilometrų mieste gali kainuoti tiek pat, kiek 50-60 kilometrų greitkeliu.

Kur rasti?

Informacijos, kur yra parduodamos sodybos Molėtų rajone galima gauti įvairiais kanalais, tačiau dabar vienas iš populiariausių yra interneto skelbimai. Aišku, Nekilnojamo turto agentūra čia irgi gali labai pagelbėti, nes važinėjimas į kaimus ir klausinėjimas, kas kur parduoda sodybą, užims daug laiko.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings