fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Kaip sąvaržėlę paversti namu? (Istorija apie kanadietį, kuriam pavyko iškeisti sąvaržėlę į namą.)

Kaip tapti namo savininku, jei kišenėje turite tik sąvaržėlę? Kanadiečiui Kailui Makdonaldui tai pavyko: sąvaržėlė pavirto namu.

Iškeisti sąvaržėlę į namą

sąvaržėlę į namąViskas prasidėjo 2005 metais, kai Kailas Makdonaldas (angl. Kyle McDonald) sumanė patikrinti naudos galią internete. Jis sukūrė savo interntetinę svetainę, kurioje pradėjo mainų grandinę „Bigger, Better“ („Didesnis, Geresnis“) siekdamas įsigyti namą. Mainų grandinė prasidėjo nuo paprasčiausios raudonos sąvaržėlės (angl. red paperclip), kurią pirmaisiais mainais iškeitė į tušinuką apie namą net nenumanydamas. Visa tai trūko vienerus metus, mainu grandinė tęsėsi išmainius sąvaržėlę į tušinuką, kurį pavyko išmainyti į durų rankeną, o šią į – metalinę kepsninę. Už kurią Kailui buvo pasiūlytas elektros generatorius 1kW Honda, kurį pavyko pakeisti į statinę alaus ir neoninę „Budweiser“ iškabą. Už ją buvo pasiūlytas sniego motociklas, už kurį Kailas gavo kelialapį į kalnus Britų Kolumbijoje. Kelionę išmainius į sunkvežimuką „Ford“, kanadietis gavo kontraktą garso įrašų studijoje „Metalworks“. Paslaugas studijoje Kailui pavyko išmainyti į namo metų nuoma Kolorade, kuri buvo išmainyta į vakarą su žvaigžde Alice‘u Cooperiu (angl. Alice Cooper). Vakaro metu kanadiečiui buvo pasiūlytas stiklo rutulys su gitara ir užrašu viduje „KISS“, kurį jis išmainė į vaidmenį filme „Donna on Demand“. O galiausiai, praėjus lygiai metams nuo mainų pradžios, Kailui Makdonaldui pavyko išmainyti vaidmenį filme ir gauti dviejų aukštų namą, mažame Kanados miestelyje.

Ši istorija tapo populiari visame pasaulyje, net gi 2007 metais buvo išleista Kailo Makdonaldo knyga, pasakojanti apie kanadiečio nuotykius.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings