fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Ką veikti sodyboje žiemą?

Nors dauguma žmonių yra linkę tvirtinti, kad pats smagiausias metų laikas yra vasara, ne ką mažiau komplimentų yra verti ir kiti metų laikai. Ne išimtis ir žiema – juk tik šiuo metų laiku galime grožėtis pasakiškais gamtos vaizdais, o svarbiausia užsiimti ypač smagia, malonia ir naudinga veikla. Šį kartą turime keletą pasiūlymų, ką veikti sodyboje žiemą.

Smagiausia transporto priemonė – rogės ir slidės

Jei tik yra sniego, pats metas pasiimti (o jei dar neturite – įsigyti) smagiausią žiemos transporto priemonę – roges. Jos dovanos nepakartojamus įspūdžius ne tik vaikams, bet ir suaugusiems: jei netoliese yra kalnų, būtinai juos išnaudokite pasivažinėjimui rogutėmis, o jei ne, vertėtų pasirūpinti, kad toks kalnas atsirastų ir jūsų sodybos teritorijoje. Taip pat puikiai tiks ir iš anksto įrengta pasivažinėjimo trasa. Na, o tiems, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių nepatinka rogės, verta prisiminti ir dar vieną – slides. Tiek, rogės, tiek slidės yra specifinės transporto priemonės, kurias galima išbandyti tik esant tam tikroms oro sąlygoms (esant sniegui bei šaltukui). Žiema tęsiasi trumpai, tad nepraleiskite šiam veiklai tinkamos progos.

Gražiausio senio besmegenio rinkimai

Vienas svarbiausių snieguotos žiemos atributų yra senis besmegenis. Jo statymas yra ypač naudingas visai šeimai – tai puiki proga aktyviai leisti laiką gryname ore (kaip žinia, vėsiuoju metų laiku tokios veiklos ypač trūksta). Na, o, kad ši veikla taptų dar įspūdingesne, pasikvieskite draugų ir surenkite gražiausio senio besmegenio rinkimus.

Lauko eglutė

Ką veikti sodyboje žiemąŽiema yra neįsivaizduojama ir be gražiausių metų švenčių. Namuose papuoštos eglutės yra svarbus šventinis akcentas, tačiau lauko eglutės yra dar įspūdingesnis pasirinkimas – galima papuošti kur kas aukštesnį augalą nei namuose, be to, jomis gali grožėtis ir aplinkinių namų gyventojai bei praeiviai. Na, o lauko eglės puošimas gali tapti dar vienu smagiu užsiėmimu, suartinančiu visą šeimą. Belieka tik nepamiršti ir įvairiausių dekoracijų visoje sodybos teritorijoje.
Pasirūpinkite silpnesniais už save.

Dažnu atveju prie sodybų yra bent nedidelis miškelis, kuris tampa namais smulkiems žvėreliams: kurapkoms, kiškiams, stirnoms, lapėms ir pan. Būtent šiems gyvūnėliams šaltuoju metų laiku yra reikalinga pagalba – kartas nuo karto nuneškite jiems maisto, o miško gyventojai tikrai bus už tai dėkingi. Nereikėtų pamiršti ir paukščių, atskrendančių į jūsų sodybą ir džiuginančių savo giesmėmis – atsidėkokite už gražius garsus paukšteliams palikdami maisto trupinių ar specialaus lesalo savo pačių pagamintose lesyklėlėse. Jų gamyba – nesudėtingas procesas, todėl į jį būtinai įtraukite ir savo vaikus. Tai – šeimą burianti ir kūrybiškumą skatinanti veikla.

Norime priminti, kad https://www.parduodamisklypai.lt turi nemažą sodybų pasirinkimą, todėl, jei ieškote kur praleisti ramias žiemas ar pailsėti vasarą: peržiūrėkite mūsų siūlomas parduodamas sodybas. O dabar pratęskime mūsų idėjų Ką veikti sodyboje žiemą sąrašą.

Patarimai ką veikti sodyboje žiemą.

Pasivaikščiojimas

Nepamirškite ir pasivaikščiojimų – šis užsiėmimas yra labai naudingas žmogaus sveikatai, o jo nauda būna dar didesnė, jei tai daroma esant lengvam šaltukui. Šis užsiėmimas bus dar naudingesnis, jei nepamiršite ir savo augintinių bei įtrauksite dresūros elementus.

Tinkamiausias metas poledinei žūklei

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris negali gyventi be poledinės žūklės, verta prisiminti, kad žiema tam tinkamiausias metas, o sodyboje ar netoli jos esantis ežeras – tinkamiausia vieta. Karšiai, kuojos bei kitos smulkios žuvys puikiai kimba žiemos mėnesiais. Diena bus dar įspūdingesnė, jei žūklę vainikuos ant laužo virta žuvienė.

Įrangos ir įrankių, skirtų sniegui kasti, nuoma

Sniegą mėgsta daugelis, tačiau jo kasimas neretai tampa vienu nemėgstamiausių žiemos darbų. Maža to, kai kurie net nepasiruošia tinkamai šiam darbui – vėluoja įsigyti sniegui kasti tinkamos įrangos ar įrankių. Būkite greitesni už tuos, kurie tai pamiršta – pasiūlykite įrangos ir įrankių, skirtų sniegui kasti, nuomą.

Piknikas

Kas sakė, kad geriausiu piknikai gali būti tik vasarą? Žiemą galima surengti ne ką mažiau smagesnį pikniką, juo labiau, kad kai kurių patiekalų gamyba kuo puikiausiai tinka iškyloms šiuo metų laiku: ant laužo kepta mėsa bei daržovės, karštas vynas, šokoladas, arbata.

Švęskite šventes

Būtent sodyba yra idealiai tinka vietai ir žiemos švenčių šventimui: joje tikrai verta surengti jaukią Šv. Kūčių vakarienę ar sutikti ramybe dvelkiantį Šv. Kalėdų rytą, o galbūt suorganizuoti smagų Naujųjų sutikimo vakarėlį draugams. Maža to, būtent sodyba yra ideali vieta ramiems savaitgaliams su šeima, draugais, bendradarbiais.

Idealiai tinkantis vieta naujiems planams kurti

Žiema – vienas labiausiai tinkantį metų laikų naujiems planams kurti: dienos trumpėja, veiklos mažėja, tad būtent šiuo metu neretai daugeliui į galvą šauna puikios verslo idėjos, kurios – tiesiog negali nelikti įgyvendintos. Tačiau, kad jos taptų sėkmingomis, būtina paruošti detalų įgyvendinimo planą. Jūsų sodyba gali tapti jaukia oaze naujų idėjų generavimui bei įgyvendinimui.

Štai, kiek daug puikių veiklų gali būti vykdoma sodyboje žiemos metu – nestokokite laiko, noro, energijos ir sodyboje patirsite pačius įsimintiniausius nuotykius.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings