fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

„Parduodu sodybą Molėtų rajone“ tipo skelbimai

Skelbimas – parduodu sodybą molėtų rajone, įvairiuose internetinių skelbimų portaluose dažnai lieka nepastebėtas dėl informacijos trūkumo. Štai keletas patarimų, kaip turėtų atrodyti tobulas skelbimas.

Skelbimo pavadinimas turi būti konkretus ir aiškus. „Parduodu sodybą Molėtų rajone“ yra pernelyg abstraktus. Reiktų pridėti ir kokiame kaime, kad ieškančiajam iš karto būtų aišku, kur ta sodyba yra.

parduodu sodyba moletu rajone

Patarimai – Parduodu sodybą Molėtų rajone

Parduodu sodybą Molėtų rajone Inturkės kaime – kur kas informatyvesnis pavadinimas. Stenkitės nerašyti tokių žodžių kaip „pigiai“ ir „skubiai“, nes jie nelabai informatyvūs, be to dažnai neatitinka tikrovės. Pardavėjui 200 000 už sodybą gali atrodyti pakankamai pigu, bet ne pirkėjui, kuris peržiūrinėja 57 tokį skelbimą ir jau yra pasižymėjęs keletą sodybų kainų. Skubiai parduodamos sodybos pastoviai kelia įtarimų, kad su jomis kažkas netvarkoje, greičiausiai dokumentai iki galo nesutvarkyti. Nekilnojamas turtas parduodamas ne kaip varškė ar kiaušiniai Molėtų turguje, taigi skubiai niekas čia neįvyks net su geriausiais norais.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sodybų katalogą.

Kur verta atkreipti dėmesį?

Parduodu sodybą Molėtų rajone tipo skelbimai paprastai stokoja informacijos apie pačią sodybą. Norint sukurti tikrai gerą skelbimą, reikia pateikti jos kuo daugiau. stenkitės atkreipti dėmesį į tokius dalykus:

 • Tinkama nuolatiniam gyvenimui ar tik vasarojimui (o gal tik nugriovimui?)
 • Koks privažiavimas prie sodybos?
 • Kokie šalia sodybos ūkiniai pastatai?
 • Kiek prie sodybos yra žemės?
 • Ar yra sodas?
 • Kiek nuo sodybos yra iki asfaltuoto kelio?
 • Kiek nuo sodybos yra iki parduotuvės, mokyklos, seniūnijos?
 • Koks atstumas nuo sodybos iki Molėtų ir Vilniaus?
 • Kokio remonto sodybai gali prireikti?
 • Kas sodyboje seniau gyveno (senukai, jauna šeima ar negyvena niekas jau 5 metus)?
 • Kokie artimiausi gamtos objektai ir kiek iki jų (500 metrų iki miško, 100 metrų iki ežero, 700 metrų iki upelio)
 • Ar gyvenamas yra sodybos namo antras aukštas, ar įrengta palėpė, ar yra rūsys.
 • Ar sodyboje yra šulinys? Vanduo jame tinkamas gerti? Jei nėra, iš kur gauti vandens.

Pagal šiuos duomenis pirkėjas susidarys neblogą vaizdą. Dar padės keletas nuotraukų iš visų sodybos pusių, taip pat ir vidaus nuotraukos, net jei sodyba iki šiol yra gyvenama. Jei įmanoma, pateikite nuotrauką darytą nuo asfaltuoto kelio, jei jis netoliese, taip pat iš laukų, kad būtų matyti, kokiu atstumu yra artimiausi kaimynai, jei tai nėra vienkiemis. Pirkėjui labai svarbu žinoti, ar šalia gyvena žmonės, ar ne. Jei turite galimybę nufilmuoti fotoaparatu video, tai dar geriau. Video medžiagoje apeikite su fotoaparatu arba kamera aplink namą, pasukite į ūkinius pastatus, nuolatos pasakokite, kas rodoma, kas čia yra. Aprodę viską lauke, įeikite į vidų ir parodykite visus kambarius, palėpes. Toks video yra didelis pranašumas, kurio nerasite parduodu sodybą Molėtų rajone tipo skelbimuose. Video, patalpintas į Youtube gali tapti papildomu skelbimu, nes kai kuriais atvejais jis bus randamas dar geriau, nei skelbimas NT skyrelyje.

Papildomai

Būtinai nurodykite tikslią kainą. Jei parašysite, kad dėl kainos reikia tartis, dalis pirkėjų, kurie tik domisi galimybėmis pirkti jums net neskambins.

Pateikite savo pilnus kontaktus. Greičiausiai žmonės ir taip domėsis, ką apie jus galima rasti internete, tad jei paskelbsite nuorodą į informaciją apie save nuo to visiems bus tik paprasčiau. Jei manote, kad tai pakenks jūsų įvaizdžiui, tada pakaks tik tikro vardo ir telefono numerio (pagal el. pašto adresą jus galima surasti).

Tikimės, kad šie keli patarimai padės geriau paruošti skelbimą ir jūsų Parduodu sodybą Molėtų rajone skelbimas bus viena pagrindinių priežasčių, kuri lems sėkmingą sandorį.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings