fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Parduodamos sodybos kaime

Kaimas vasarą atsigauna. Čia atvažiuoja ne tik senelių mylimi vaikai ir anūkai, bet ir nemažai miestiečių, nes visus metus buvo parduodamos sodybos kaime. Jas naujieji savininkai tvarko vasarą, tačiau tai daro ne visi. Dalis sodybų yra laikomos „geresniems“ laikams, todėl kartais būna nesutvarkytos ir apleistos, taip gadindamos visą kaimo vaizdą. „Geresnių“ laikų kai kurios sodybos gali nesulaukti, nes joms skubiai reikalingas remontas, tad pirkimas vien dėl pirkimo nėra labai džiugiai sutinkamas nuolatinių gyventojų.

parduodamos sodybos kaime

Molėtai – parduodamos sodybos kaime

Molėtai yra nuostabus kraštas, kuriame daug miškų ir virš 200 ežerų. Toks gamtos grožis traukia naujakurius iš didmiesčio. Jiems parduodamos sodybos, sklypai ir namai, tad kiekvienais metais Molėtai pasipildo naujais gyventojais bent vasarą. Molėtų rajone yra ne vienas nedidelis kaimas, kuriame savo sodybas statosi turtingi svečiai iš Vilniaus. Nauji statiniai dažnai kyla nugriovus senuosius – tiek gyvenamuosius, tiek ūkinius. Taip po truputį kaimo architektūra keičiasi, modernėja – juk amžinai nestovės rastiniai namai su šiaudiniais stogais…

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodamų sodybų katalogą.

Parduodamos sodybos kaime kartu su nedideliais žemės plotais. Dažniausiai tai būna nuo kelių arų iki hektaro žemės sklypas, kuriame galima verstis asmenine žemdirbyste – auginti nedideliame darže bulves, kitas daržoves savo poreikiams. Sodybas perkantiems miestiečiams dažniausiai nesinori prasidėti su didesniais žemės plotais, nes jie ūkininkauti neketina. Nusipirkę sodybas su didesniais žemės plotais, jie stengiasi nereikalingą žemę išnuomoti arba perparduoti vietiniams stambiems ūkininkams. Kaimo skelbimų lentos ir stulpai nuolatos būna nukarstyti skelbimais „Superku, nuomojuosi žemę“, tačiau skelbimų „Parduodamos sodybos kaime“ pasitaiko labai mažai. Tai kartais yra problema, nes iš lūpų į lūpas sklindanti žinia apie parduodamą sodybą toliau kaimo ribų nepasklinda. Čia, aišku, padėtų interneto skelbimai arba vietinė NT agentūra, aktyviai ieškanti pirkėjų, tačiau ne visi savininkai turi laiko ir noro prasidėti su aktyvia sodybų prekyba.

Faktai

Dažniausiai parduodamos sodybos kaime priklauso jauniems žmonėms, kurie jas paveldėjo iš senelių. Prieš kelias dešimtis metų į miestą išvykę gyventi žmonės dažnai nori parduoti seną senelių sodybą, nes negali jos prižiūrėti, be to reikalingi pinigai. Jei sodyba dar neblogai išsilaikiusi ir joje naujakuriai iš karto gali gyventi, jos kaina su keliasdešimt arų žemės gali būti tokia, kaip nedidelio buto Vilniuje, todėl paveldėtojai ir bando senelių namus parduoti. Kita pardavėjų rūšis – perpardavinėtojai, kurie prieš keletą metų nusipirko pigiai sodybas, o dabar brangiai bando perparduoti tai, kas iš jų liko. Bet kuriuo atveju rekomenduojama būti atsargiems ir išsiaiškinti, ar visi dokumentai tvarkingi.

Molėtuose parduodamos sodybos – puiki investicija į ateitį, ne vien tik gera ir patogi vieta gyventi ar vasaroti.

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings