fbpx

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Parduodami sklypai Molėtų rajone

Molėtų rajonas – vienas iš mažiausių Lietuvoje. Čia gyvena vos 20 tūkstančių žmonių, tačiau pastaraisiais metais aiškiai pasirodė, kad svarbu ne kiekybė, o kokybė… Nuolatos parduodami sklypai Molėtų rajone ir jo miesteliuose ir kaimuose rodo ne ką kitą, kaip didmiesčio gyventojų kraustymąsi atgal į kaimą. Sklypai parduodami turtingiems miestiečiams, jų kainos yra kur kas didesnės, nei Biržų ar Kupiškio rajonuose dėl visai šalimais esančios sostinės.

parduodami sklypai Molėtų rajone

Potencialas Moletų mieste bei jo rajone

Norint suprasti, kad Molėtai tapo prestižiniu rajonu, galima užsukus į bet kurį skelbimų portalą, kuriame parduodamas NT. Ten parduodami sklypai po kelis arus ir po kelis hektarus. Bene populiariausias sklypas yra nedidelis, vos 30-70 arų sklypelis, kuriame galima pasistatyti namą ir užsiimti asmenine žemdirbyste – savo reikmėms užsiauginti būtiniausių daržovių ar vaisių sode. Tokius sklypus labiausiai perka turtingi vilniečiai. Molėtiškiams seniau kildavo klausimų, kodėl būtent vilniečiai yra nuolatiniai jų žemės ir NT pirkėjai. Atsakymas labai paprastas – nuo Vilniaus iki Molėtų yra vos 60 kilometrų, o tai yra 40 minučių kelio automobiliu. Kai kurie vilniečiai būtent tiek laiko kas rytą praleidžia automobilių kamščiuose važiuodami 10 kilometrų į darbą, todėl namas Molėtuose nėra kliūtis net dirbti Vilniuje ir važinėti kiekvieną dieną. Geras susisiekimas yra visų nedidelių rajonų privalumas.

Siūlome pažvelgti į mūsų agentūros parduodami sklypai Molėtų rajone katalogą.

Dokumentų tvarkymas

Parduodami sklypai Molėtų rajone yra dažniausiai žemės ūkio paskirties, tad norint statyti normalų gyvenamąjį namą reikia pakeisti sklypo (arba bent jo dalies) paskirtį į namų ūkio valdą. Tai gali užtrukti, nes parduodami sklypai ne po vieną, bet po keletą per mėnesį, tad žemėtvarkos institucijos, savivaldybės ir kiti biurokratai užversti darbais. Galima visą procesą paspartinti „dovanomis“, tačiau tada sklypo kaina gali išaugti pernelyg dramatiškai. Be to rizikuojama pakliūti už kyšininkavimą. Kartais dokumentai yra tvarkomi ir dvejus, ir daugiau metų, todėl geriau pasiieškoti, kur parduodami sklypai jau turi pradėtus tvarkyti dokumentus arba sutvarkytus visiškai ir turi statusą  „namų ūkio valda“. Parduodami sklypai gana greitai, nes dokumentų tvarkymas nėra labai sudėtingas, o ir laiko užima ne per daugiausiai, nebent būtų netvarkingi.

Sodybos, Namai

Sklypai yra ne vienintelė NT rūšis Molėtuose. Labai daug žmonių ieško pirkti jau stovinčias sodybas, namus, o kartais net ir butus Molėtuose arba aplinkiniuose miesteliuose (žinomiausi yra Dubingiai ir Giedraičiai). Parduodami sklypai dažniausiai internete, specializuotose NT skelbimų svetainėse, tad norintys įsigyti turės praleisti ne vieną valandą ieškodami geriausių pasiūlymų, arba teks kreiptis į NT agentūrą

Pakomentuokite

Jūsų elektorninis paštas nebus viešinamas.

Compare Listings