fbpx
click to enable zoom
Ieškoma...
We didn't find any results
atidaryti žemėlapį
Vaizdas Planas Satelitas Hibridas Teritorija Mano vietovė Visas ekranas Ankstesnis Sekantis

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

MES ŽEMĖS IR MIŠKO ŽMONĖS. Kliento Sigito istorija.

Kliento Sigito istorija.

Ką man reiškia turėti savo žemę?

Visos mano vaikystės ir jaunystės vasaros prabėgdavo kaime, pas senelius. Labai gerai pamenu, kaip basi bėgiojome po pievas, rinkome uogas, kapstėmės daržuose, maudėmės tvenkinyje, grožėdavomės neaprėpiamais toliais ir žaliuojančiais miškais. Nors ir nebuvo prekybos centrų, savas ūkis ir gamta gausiai aprūpindavo gėrybėmis. Gamta visu savo grožiu buvo greta, o laisvės ir saugumo pojūtis stiprus ir tikras. Džiaugiuosi, kad visa tai teko patirti ir, be abejonės, tai vėliau formavo mano, kaip suaugusio žmogaus, laisvės sampratą, santykį su gamta ir kitais žmonėmis.

Esu gyvenęs ir aplankęs daugybę pasaulio šalių, pažinęs įvairių kultūrų, bet visada buvau tikras, kad tai laikina, kad grįšiu. Tai ne mano žemė, kad ir kokia turtinga, tai ne mano žmonės, kad ir kokie svetingi, tai ne mano gamta, kad ir kokia graži. Kad ir kaip stengčiausi, ryšys su supančia aplinka nebuvo stiprus.

Lydimas stiprių vaikystės prisiminimų ir blaškymosi po pasaulį, ilgai gyvenau svajone įsigyti žemės ar sodybą, kad galėčiau būti arčiau gamtos. Niekada negalvojau apie žemę tik kaip investicinį, ekonominį ar žemės ūkio veiklos resursą. Nors investicija į žemę yra viena iš saugiausių prieš pinigų nuvertėjimą ar pasaulio krizes, tačiau man jos turėjimas reiškia gerokai daugiau.

Turėti savo žemę man reiškia turėti stiprų ryšį su tėvyne, protėviais, gamta, medžiais, kurių niekas neiškirs. Turėti savo žemę man reiškia galimybę kurti savo mažą pasaulį harmonijoje su gamta, juo gėrėtis, patirti ramybę, atgauti jėgas. Tai galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio, įtampos, kamščių, pavargusių veidų ir pabūti su savimi. Tai galimybė matyti visus keturis metų laikus. Tai atsakomybė atskleisti tos vietos grožį, paliekant savo pėdsaką ateities kartoms.

Dabar, kai turiu ilgai trokštamą savo žemės plotelį, kaskart būdamas ten suprantu, kad buvau teisus! Jaučiu, kad kvėpuoju, jaučiu, kad gyvenu!

Sigitas, Kaunas

Compare Listings