fbpx
click to enable zoom
Ieškoma...
We didn't find any results
atidaryti žemėlapį
Vaizdas Planas Satelitas Hibridas Teritorija Mano vietovė Visas ekranas

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Sklypai Raupiškio slėnyje

nuo 20,000 €
default default default default default default
SKLYPAI RAUPIŠKIO SLĖNYJE
Daugiau nei 10 ha teritorijoje, atliekant sklypų formavimo pertvarkymo projektą, suformuota 11 sklypų, kurių kiekvienas įregistruotas VĮ Registrų centras.
Žemės sklypų paskirtis – kita. Žemės sklypu naudojimosi būdas – rekreacinės teritorijos. Kalbant apie kitos paskirties žemės rekreacines teritorijas, pažymėtina, kad tai yra žemės sklypai, skirti ilgalaikiam (stacionariam) poilsiui su poilsio paskirties pastatais ar trumpalaikiam poilsiui. Jau pats rekreacinių teritorijų apibūdinimas leidžia suprasti, kad tokiuose žemės sklypuose galima poilsio paskirties pastatų statyba. Teisės aktuose numatyta, kad poilsio paskirties pastatai – tai pastatai, skirti poilsiui (poilsio namai, turizmo centrai, kempingų pastatai, kaimo turizmo pastatai, vasarnamiai, medžioklės nameliai ir kiti poilsio pastatai)
Pati idėja atsirado iš poreikio kurti, bei potencialių klientų poreikių.Teritorijai pavadinimą RAUPIŠKIO SLĖNIS padiktavo kaimo pavadinimas, bei kraštovaizdis. Kaip matote nuotraukose, apylinkės įvairiapusiškos. Vieną kraštinę juosia miškas, vandens kanalas, kitą kalvotos pievos, o visuma susieina į Ilgio ežerą. Informacija apie ežerą čia: https://lt.wikipedia.org/wiki/Ilgis_(Mol%C4%97t%C5%B3_r.,_Luokesos_sen.)
Į teritorija pateksite pro automatinius vartus. Kiekviename vienuolikoje sklypų auga 13-16 metų pušys, atvesta 7KW elektra, priskirtas servitutinis viešpataujantis kelias, bei priskirta dalis bendro naudojimosi teritorijos 1.69 ha bendro naudojimosi teritorijoje sutvarkyta ežero pakrantė- įrengtas paplūdimys, pastatytas lieptas, miške nutiesti pasivaikščiojimo takai, pakabinti hamakai, suoliukai patogiam pasisėdėjimui, bei graži iniciatyva- inkilai medžiuose. Įkurta vaikų laisvalaikio zona. Aktyviems įrengta tinklinio aikštelė. Du nedideli, bet puikiai įsiliejantys į aplinką, bei įžuvinti tvenkiniai.
Siūloma bendros teritorijos priežiūra. Taip pat siūlome visas paslaugas susijusias su infrastruktūros tvarkymu, statybos darbais, dokumentų tvarkymu ir kita.
Esant poreikiui gali būti įkurta RAUPIŠKIO SLĖNIO bendrija
Sklypus galima pasiekti dviem keliais: nuo kelio A-14 Vilnius -Utena, važiuojant vaizdingu mišku, kitas privažiavimas senuoju keliu- Molėtai- Vilnius.
Sklypų numeriai plotai ir kainos:
Sklypas Nr.1 – 0.4787 ha – Kaina 20 000 Eur
Sklypas Nr.2 – 0.4938 ha – Kaina 21 000 Eur REZERVUOTA
Sklypas Nr.3 – 0.5240 ha – Kaina 22 000 Eur

_
Artimiausia mokymo įstaiga
~ 5 km
~ 5 km Molėtų pradinė mokykla
~ 5,4 km Molėtų progimnazija
~ 5,5 km Molėtų gimnazija
Artimiausia parduotuvė
~ 4,8 km
~ 4,8 km „Norfa”, Vilniaus g. 99, Molėtai
~ 5,2 km „Iki”, Vilniaus g. 95
~ 5,7 km „Aibė”, Vilniaus g. 42, Molėtai, Molėtų r. sav.
Miestas:
Šalis: Lithuania
Atidaryti Google Žemėlapyje
Objekto Nr: 20331
Kaina: nuo 20,000 €
Sklypo Dydis (ha): 0.4787
elektra

Panašūs Objektai

Nuo 13,500 €
PARDUODAME NAMŲ VALDAS MOLĖTUOSE . Šį projektą pavadinome AMATŲ PENKETUKAS. Jis atliepia Amatų gatvės pavadinimą ir [skaityti daugiau]
20,000 €
PARDUODAME DU SKLYPUS MIŠKŲ BEI EŽERŲ APSUPTYJE Du žemės ūkio paskirties sklypai kurių plotai 3.3600 ha ir 3. 8500h [skaityti daugiau]
18,000 €
PARDUODAME DU SKLYPUS PRIE SVOBIŠKIO TVENKINIO 1.7351 ha ir 2.955 ha žemės ūkio paskirties sklypai suformuoti atlie [skaityti daugiau]

Compare Listings