fbpx
click to enable zoom
Ieškoma...
We didn't find any results
atidaryti žemėlapį
Vaizdas Planas Satelitas Hibridas Teritorija Mano vietovė Visas ekranas

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Namukas Labanoro girioje

79,900 €
priskirta prie
,
pridėti prie mėgstamų
2924

PARDUODAME NAMUKĄ LABANORO GIRIOJE

Šnieriškių kaimas Labanoro girioje. Nedidelis, jaukus, autentiškumo sklidinas, bei labai visų mėgiamas kaimelis šalia nuostabaus grožio Aiseto ežero. Tai vienas iš gražiausių Molėtų krašto ežerų. Aiseto ežeras priklauso neišnuomotiniems vandens telkiniams. Be to šios sodybos savininkai, kaip ir dauguma kitų kaimelio gyventojų, turi teisę į servitutą prieiti, bei naudotis ežero pakrante: maudytis, žvejoti, pasistatyti valtį.
APIE EŽERĄ: Aisetas – siauras, ilgas ir vingiuotas ežeras rytų Lietuvoje. Ežere yra penkios salos. Šiaurėje Aisetas 200 m pločio sąsiauriu jungiasi su Galuonio ežeru. Per Aisetą teka Kiauna (Žeimenos intakas), tarp Aiseto ir Kiauno ežerų vadinama Aiseta. Įteka Alnė (iš Alno ežero, vakaruose) ir 4 bevardžiai upeliai.
PARDUODAME – 0.1300ha žemės sklypą- NAMŲ VALDĄ, joje naujai 2023 m. rekonstruotas gyvenamosios paskirties pastatas kurio bendras plotas sudaro 52.20 kv.m; Naudingas plotas 47.30kv.m.
Patogiam buvimui namelyje įrengtos visos reikiamos komunikacijos, integruoti autentiški baldai, krosnelė, pirtis, tualetas, dušas.
Namelyje: pagrindinis kambarys- erdvė su virtuve iš kur erdvus vaizdas pro didelius langus į kiemą su išėjimu į lauko terasa, kurioje buvimu galėsite mėgautis net lyjant:) Mažasis miegamasis kambarys , jauki pirtelė dviems, dušas, tualetas, bei šarminga priemenė.
Sklypo teritorijoje neišbaigta, bet pasodintos brandžios pušys, o visa kita paliekama naujakuriams kurti. Tačiau atskiru susitarimu galimas idėjos įgyvendinimas atliekant aplinkos įkūrimo, tvarkymo darbus.
Gyvenimas kaime, o dar tokioje, girios kvėpavimu alsuojančioje vietoje, kuri pati iš savęs yra stebuklas- nuostabiausia patirtis, pasimėgavimas, pabėgimas, savęs pajautimas ir investicija.
Tai išties puikus variantas ieškantiems jau įrengto, nedidelio, patogaus būsto, ypatingoje vietoje.
Apie statybas Labanoro regioniniame parke, teritorijoje kuri žymima kaip kraštovaizdžio draustinis, valstybinis parkas, dažnas gali tik pasvajoti. O Ši vieta turi visas teigiamas savybės. Ir ji gali tapti TAVO.

TAVO ŽEMĖ, TAVO NAMAS kur toliau TU ESI KŪRĖJAS.
Tiek daug apie tokį nedidelį namuką bei ypatingą jo aplinką:))
Daugiau informacijos suteiksime telefonu o visus kitus pasiūlymus rasite: www.parduodamisklypai.lt

Tapkite mūsų draugais: www.facebook.com/Moletuntgidas
Sekite mus Instagrame: www.instagram.com/moletuntgidas
Miestas:
Šalis: Lithuania
Atidaryti Google Žemėlapyje
Objekto Nr: 20811
Kaina: 79,900 €
Statybos Metai: 2023
Sklypo Dydis (ha): 0.13
elektra
vanduo

Panašūs Objektai

36,000 €
PARDUODAME ŽEMĖS SKLYPĄ SU PASTATAIS VERBIŠKIŲ KAIME _ Verbiškių kaimo viduryje, įdomu tai, kad ant kalniuko ir tai [skaityti daugiau]
30,000 €
PADUODAME SODYBĄ VAIZDINGOJE VIETOJE _ Parduodamos sodybos teritoriją sudaro du atskiri sklypai: 0.5100 ha žemės ūk [skaityti daugiau]
69,000 €
PLAČIOMS GALIMYBĖMS NAMAS MOLĖTUOSE _ Parduodamas namas visai šalia miesto centro, per vieną gatvę nuo pagrindinės [skaityti daugiau]

Compare Listings