click to enable zoom
Ieškoma...
We didn't find any results
atidaryti žemėlapį
Vaizdas Planas Satelitas Hibridas Teritorija Mano vietovė Visas ekranas

Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us). Peržiūrėti
Detalioji Paieška

0 € iki 1,500,000 €

Radome 0 objektą(us)
Your search results

Parduodama Virintų ežero Įlanka

134,000 €
, priskirta prie
pridėti prie mėgstamų
724
Filmuota Medžiaga

182.49m nuostabios Virintų ežero pakrantės.Virintų ežero įlanka ir 4 ha gražaus pušyno kuriame galima namo ir pirties statyba.

Parduodamų sklypų bendras plotas sudaro 4.1922ha.

Visi sklypai suformuoti atliekant kadastrinius matavimus.

Visi sklypai turi savo privalumus ir parduodami kaip viena bendra teritorija.

Apie kiekvieną iš jų:

– 0.1670 ha sklypas: Vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Atstatomosios sodybos pagrindu šiame sklype galimos namo, ant kalniuko, ir pirties, netoli ežero kranto, statybos. Užstatyti galima  24 procentus sklypo ploto, tai yra bendras pastatų plotas 400kv.m.

– 0.2567 ha miškų ūkio paskirties sklypas-apjuosiantis namų valdą

– 1.9222 ha miškų ūkio paskirties sklypas. Jame pastatytas tiltas.

– 0.8463 ha miškų ūkio paskirties sklypas. Šiame sklype pastatyta elektros transformatorinė, tai užtikrina nebrangų ir greitą elektros prisijungimą. Be to šiame sklype pastatytas lieptas,yra išimtas leidimas elingui statyti.

Puikus privažiavimas bet kuriuo metų laiku.

Vieta yra išskirtinė- savo grožiu, galimybėmis statyti namus miško teritorijoje.

Rami, atoki, bet tuo pačiu ir saugi vieta. Tvarkinga kaimynystė.

Virintai – ežeras rytų Lietuvoje, Molėtų rajone, apie 3 km į šiaurės vakarus nuo Toliejų ir apie 1 km nuo Juodėnų. Telkšo ledyninės kilmės duburyje, netaisyklingos formos, šakotas. Ežero ilgis iš rytų į vakarus 4,5 km, plotis iki 1,2 km. Giliausia ežero vieta (35 m) yra jo centrinėje dalyje. Krantai daugiausia aukšti, pietinės pakrantės miškingos. Yra 2 salelės, kurių bendras plotas 1,2 ha[1]. Į Virintus įteka 3 upeliai: Alsūnė, Skardis ir Graužė (iš Graužio ežero), vakaruose išteka Šventosios intakas Virinta.

Greta rytinio ežero kranto praeina Vilniaus–Utenos plentas. Prie Virintų įsikūrę kaimai: Verbiškės, Valančiai, Babilninkai, Čiulėnai, Juodėnai, Kabeliai, Sližiškiai, Šaltupys, Padumblė, Drąsėnai, Kumelynė.

Objekto Nr: 18330
Kaina: 134,000 €
Sklypo Dydis (ha): 4.1922
elektra
vanduo
asfaltuotas kelias
Žemėlapis
Žemėlapis
Riba
Riba

Panašūs Objektai

45,800 €
PARDUODAMAS SKLYPAS SU NAMO PROJEKTU PRIE MALKESTOS EŽERO 0.3054 ha žemės sklypas kurio paskirtis yra – kiti [skaityti daugiau]
59,900 €
Parduodama sodyba šalia Baltųjų Lakajų ežero, Molėtų raj., Matelių kaime Vasarojimui puikiausiai tinkamas rąstinis [skaityti daugiau]
20,600 €
Parduodamas sklypas prie Sabalos ežero 1.ha žemės ūkio paskirties sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavi [skaityti daugiau]

Compare Listings